Iwona Tomica Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa Porady Prawne


Idź do treści

O KancelariiIwona Tomica

Radca Prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Absolwentka wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 2000 roku oraz Wydziału Prawa na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie/O, gdzie zdobyła tytuł LL.M. Polish & German Law. Aplikację radcowską ukończyła w Warszawie i z wynikiem wyróżniającym zdała egzamin radcowski.

Posiada szerokie doświadczenie w zakresie obsługi korporacyjnej spółek. Specjalizuje się w prawie cywilnym, umów handlowych, prawie pracy i prawie procesowym. Posiada również doświadczenie w problematyce prawa nieruchomości.

Biegle włada językiem niemieckim.

Przez klientów jest ceniona za doświadczenie, wiedzę oraz profesjonalizm w przystępnej i przyjaznej formie. Przeciwniczka nadmiernego komplikowania języka prawnego.

Jako zastępca dyrektora działu prawnego odpowiadała w latach 2004 – 2009 za obsługę prawną wiodącej spółki z branży gazu płynnego – Polski Gaz sp. z o.o. (obecnie Polski Gaz S.A.).

Ponadto pięć lat pracowała w międzynarodowych kancelariach prawnych w Warszawie, w tym w latach 2009 – 2011 w kancelarii prawnej BSJP in alliance with Taylor Wessing. Uczestniczyła przy tym w obsłudze prawnej krajowych i międzynarodowych inwestycji, transakcji handlowych oraz prowadzeniu spraw spornych.
Powrót do treści | Wróć do menu głównego